O Blogu

Cześć. Jestem Robert i od wielu lat prowadzę własną działalnośc transportową do 3,5 T. Na początku prowdzenia własnej firmy          doświadczyłem kilku problemów zwiazanych z kontrahentami, spedycjami i pracownikami. NIe mialem doświadczenia kiedy zaczynałem i myślełem, że transport to łatwa branża. Okazało sie inaczej.

Metoda prób i błędów zbobywałem doświadczenie i dzisiaj moge powiedzieć, że znam tę branżę na tyle aby podzielić się wiedzą i pomóc innm aby nie popelniali tych błędów co ja na początku.

DLACZEGO WARTO CZYTAĆ TEN BLOG?

– pokażę ci na co zwócic uwagę otwierając firmę transportową

– znajdziesz tutaj przegląd ofert kredytowych

– zobaczysz jak wygląd wspólpraca ze spedycją

– pokażę ci jak utrzymać płynność finansową

– na co zwrócić uwage przyjmując nowego pracownika

DLACZEGO TO ROBIĘ?

Każdy chyba wie, że branża transportowa jest bardzo skomplikowana. Nie wystarczy kupić auta i możemy już spokojnie pracować. Obecnie na rynku transportowym jest ogromna konkurencja, powstało wiele pseudo firm, które aby zaistnieć wykonują zlecenia poniżej jakiejkolwiek opłacalności – w efekcie takie firmy upadają.

Pisząc tego bloga chcę zwrócić uwagę na to jak ustrzec się przed problemami finansowymi i nie wpaśc w pętlę dlugów oraz chce przestrzec osoby aby nie zaczyna, którym wydaje sie, że transport jest dla każdego.