GOTÓWKA ZA FAKTURY W 15 MINUT

eFaktoring dla branży transportowej, czyli nowoczesna metoda zarządzania finansami

Do niedawna faktoring kojarzony był głównie z dużymi firmami, obracającymi milionami złotych. Obecnie wygląda to zupełnie inaczej. Z faktoringu coraz częściej korzystają mikroprzedsiębiorstwa, a zwłaszcza branża transportowa. Z czego to wynika? Przede wszystkim z większej świadomości i dostępności faktoringu – obecnie szybko można zamienić faktury na gotówkę, bez wychodzenia z domu, nawet w ciągu 15 minut i bez informowania o tym fakcie Klientów firmy.

Dlaczego właśnie eFaktoring w transporcie?

Przeciętna firma transportowa ma średnio aż 39 tys. zł należności w niezapłaconych fakturach. Każdy więc może popaść w długi. Faktoring jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku oraz zmiany zachodzące w sposobie funkcjonowania firm. Dzięki wykorzystaniu eFaktoringu, podmiotom gospodarczym łatwiej zachować płynność i planować inwestycje.

Przykład z życia wzięty

Załóżmy, że zatrudniasz kilku pracowników, masz 4 samochody. Wiesz, że sukces osiąga się powoli. Nie ma co szaleć i otwierać wielkiego biznesu, którego utrzymanie może przewyższyć zyski.

Jak to bywa w życiu i biznesie wszystko jest nieprzewidywalne. Wtedy kiedy masz najwięcej zleceń 2 Twoje samochody dostawcze psują się. Nie możesz realizować zleceń.

Co wtedy?

Watro rozważyć opcję skorzystania z eFaktoringu NFG i zamienić faktury na gotówkę. W 15 minut, w 100% przez Internet, szybko i bezpiecznie. Bo w biznesie nie da się przewidzieć wszystkiego, dlatego ważne jest, żeby mieć plan B.

 

Realne korzyści z faktoringu w NFG dla Twojej firmy:

 

  • Uwalniasz zamrożone środki – nie musisz czekać na pieniądze z faktur – NFG zamienia faktury na gotówkę, przez co możesz cieszyć się pieniędzmi przed terminem

 

  • Zarabiasz, korzystając z rabatów – uzyskane z NFG pieniądze możesz przeznaczyć na niespodziewane naprawy lub zakup nowego towaru. Jeśli zapłacisz za nie gotówką, będziesz mógł wynegocjować u dostawcy rabat – jego wysokość z pewnością przekroczy koszt sfinansowania faktury przez NFG.pl.

 

  • Możesz cieszyć się mianem zaufanego partnera biznesowego – sam terminowo spłacasz swoje zobowiązania wobec dostawców, czy podwykonawców.

 

  • Masz większą swobodę w planowaniu inwestycji – usprawniając przepływ środków przyczyniasz się do szybszego rozwoju Twojego przedsiębiorstwa.

 

Jak to działa w praktyce?

Rejestrujesz się w serwisie www.nfg.pl, podając swój numer NIP.

  • Aby potwierdzić swoją tożsamość, wykonujesz przelew weryfikacyjny na kwotę 1 zł.
  • Zawierasz umowę, którą autoryzujesz poprzez kod SMS.
  • Wprowadzasz do systemu fakturę (lub faktury), którą chcesz sfinansować.
  • 100% wartości faktury przelewane jest na Twoje konto nawet w ciągu 15 minut.
  • Oczekujesz, aż Twój Klient opłaci fakturę.
  • W wyznaczonym terminie zwracasz ustaloną kwotę.

 

Faktoring to nie kredyt

 

Najmniejsze firmy, szukając zewnętrznego finansowania, do tej pory najczęściej wybierały pożyczkę lub kredyt bankowy. Pieniądze były dostępne szybko, ale koszt ich pozyskania był wysoki albo warunki były atrakcyjne, ale żeby pieniądze dotarły na konto trzeba było spełnić wiele kryteriów i przebrnąć przez długotrwałe procedury. eFaktoring skutecznie rozwiązuje ten problem.

 

Jeśli zainteresowałeś się usługą eFaktoringu, zapraszam Cię na stronę  https://zgloszenie.nfg.pl/lead?lid=60197, na której możesz zamówić kontakt u Doradcy i porozmawiać na temat finansowania, które wesprze Twój biznes.

Tagged , ,

1 thought on “GOTÓWKA ZA FAKTURY W 15 MINUT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *